تزریق یوتاکس تهران

بوتاکس تهران

,

بوتاکس تهران

بوتاکس تهران :این روزها تزریق بوتاکس تا حدی متداول شده که تقریبا ۷۰ درصد از افرادی که از سنین ۴۰ سالگی عبور کرده اند یا بوتاکس استفاده کرده اند یا به تزریق بوتاکس تهران فکر می کنند.این بوتاکس تهران برای کسانی مؤثر است که علت چین و چروک صورتشان، استفاده زیاد از عضلاتشان بوه یعنی افرادی که موقع صحبت کردن روی پیشانی آنها چروک ایجاد می‌شود، یا افرادی که با پیشانی اخم می‌کنند و یا با ابرو صحبت می‌کنند.

 تزریق بوتاکس تهران

بوتاکس تهران چیست

بوتاکس یک پروتئین نوروتوکسیک است که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید می شود و کاربردهای مختلفی در پزشکی پیدا کرده است که یکی از موارد آن درمان چین و چروک های صورت می باشد. این پروتئین بسیار به گرما حساس است و از زمان تولید تا مصرف می بایست در درجه حرارت زیر صفر نگهداری شود. برندهای مختلف از شرکت های متفاوت عرضه شده است که دارای قیمت و کیفیت های متفاوتی می باشند.

هر آنچه باید قبل و بعد بوتاکس تهران بدانید

تزریق بوتاکس  تهران یکی از روش هایی است که برای زیبایی و از بین رفتن چروک های صورت استفاده می شود. اما برخی از افراد به دلایل مختلف مجاز نیستند بوتاکس کنند ؛ اگر شما هم قصد تزریق بوتاکس دارید بهتر است پیش از انجام آن حتما نکاتی را بدانیدبرای تزریق موفق بوتاکس تهران  باید به این نکات توجه کنید:

۱-پزشکی را که می داند چه کاری می کند را انتخاب کنید یک پزشک دارای گواهی معتبر و باتجربه بسیار مهم است

۲- انتخاب تزریق  ” بوتاکس  تهران ”  صحیح به مهارت و تکنیک تزریق متخصص بستگی دارد

۳-با پزشک خود شفاف باشید – برای ایمنی بیشتر سوابق پزشکی تان را کامل به پزشک خود بگویید تا ببینید آیا شما گزینه خوبی برای دریافت بوتاکس هستید یا خیر حتما با منخصص خود در میان بگذارید که  چه دارویی، مکمل گیاهی و غیره را مصرف می کنید و یا چه آلرژی هایی را دارید و مهمتر از همه اینکه آیا دارای مشکل پزشکی یا بیماری هستید یا خیر ونکته مهم دیگر آنکه اگر باردار یا شیرده هستید. حاما یه پزشک خود اطلاع دهید

تزریق بوتاکس تهران

بایدها بوتاکس تهران

۱-اگر سنتان کم است اما صورتتان بیش از حد چروک دارد(بر اساس ژنتیک یا مشکلات مختلف) بهتر است این روش را امتحان کنید

۲-پیش از تزریق بوتاکس کاملا از تصمیم خود مطمئن شوید. تزریق تفریحی یا بر اساس چشم و همچشمی قطعا با پشیمانی همراه می شود

۳-برخی پژوهش ها نشان داده اند که تزریق بوتاکس می تواند روی مشکل سردردهای میگرنی تاثیر مناسب داشته باشد

۴-پیش پزشک متخصص رفته و پیش از انجام بوتاکس مشورت کامل بگیرید

۵-با اعضای خانواده و به ویژه همسر خود مشورت کنید شاید آنها از چهره فعلی شما حس بهتری داشته باشند

۶-اگر با هدف پیشگیری از چروک ها صورت تزریق می کنید بهتر است هر چه سریعتر تصمیم خود را بگیرید

آیا بوتاکس ضرر دارد

سوالی که همیشه ذهن بیمار را مشغول میکند این است که آیا بوتاکس برای بدن ضرر دارد ؟ این دارو توسط FDA مورد تایید قرار گرفته است و در صورتیکه در نقاط مناسب تزریق شود و ملاحظات بعد از تزریق رعایت شود عارضه خاصی نخواهد داشت. مقدار تزریق این دارو بسیار ناچیز است و احتمال جابه جا شدن آن و رفتن به نقاط دور دست تقریبا وجود ندارد.

تزریق بوتاکس تهران

نبایدها تزریق بوتاکس تهران

۱-به هیچ عنوان از بوتاکس های غیراستاندارد و بیش از حد ارزان استفاده نکنید

۲-به هیچ عنوان در مراکز غیر مرتبط مثل آرایشگاه ها یا سالن های زیبایی اقدام به تزریق بوتاکس نکنید

۳-اگر قصد رفع چین و چروک ها در بلندمدت را دارید بهتر است به طور دائم این کار را تکرار کنید و نباید تزریق بوتاکس را با وقفه های طولانی انجام دهید

۴-نباید در سنین زیر ۱۸ سال بوتاکس تزریق کنید مگر در شرایط خاص

۵-به هیچ وجه نقطه تزریق شده را دستکاری نکنید

۶-در تزریق بوتاکس افراط نکنید تا حالات صورتتان از حالت بهنجار خارج نشود

روش تزریق بوتاکس غرب تهران  چگونه است

برخی از  بانوان  تمایل به داشتن ابروی کمانی دارند و بعلاوه بالا رفتن انتهای ابرو و کمانی شدن قوس ابرو به جوانتر شدن و جذاب تر شدن چهره کمک زیادی می کند از طرف دیگر مردان تمایل به داشتن ابروی صاف دارند بنابراین تکنیک تزریق در خانم ها و آقایان کمی متفاوت است.

در صورت های دراز و باریک ابروی صاف جذاب تر است و این صاف بودن ابرو مانع از دراز تر نشان دادن صورت می شود. برعکس در صورت های بیضی و گرد یک قوس ملایم صورت را جذاب تر می کند. . بدلیل حجیم بودن عضلات در آقایان دوز  تزریق بوتاکس غرب تهران  کمی بیشتر از خانم ها است و بعلاوه روش تزریق مستطیلی برای مردان  استفاده می شود که در اینحالت ابرو خیلی بالا نمی رود و قوس ابرو زیاد نمی شود . استفاده از کمپرس یخ ۳۰ ثانیه قبل از تزریق به بی حس شدن موضع و بی دردی در ناحیه تزریق کمک زیادی می کند. علامت گذاری و رعایت تقارن در نقاط و استفاده از خط کش به دقت کار و نتیجه مطلوب تر کمک می نماید.

تزریق بوتاکس تهران

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس تهران

۱- امکان  دارد در محل تزریق ممکن است مختصری قرمزی و احساس درد ایجاد شود که طبیعی است و با استفاده از کمپرس سرد ظرف چند ساعت بر طرف می شود.

۲- بیمار باید به منظور پیشگیری از جابه جا شدن محلول تزریق شده و انتقال آن به حدقه چشم ۴-۳ ساعت بعد از تزریق حالت خوابیده و دراز کش ممنوع می باشد و فرد می بایست حالت نشسته و یا ایستاده داشته باشد

۳-مصرف مسکن های خانواده NSAID مثل ایندومتاسین ، ایبوبرفن ، آسپرین و… بدلیل تاثیر بر روی سیستم انعقادی و احتمال ایجاد کبودی وخون مردگی چند روز قبل و دو تا سه روز بعد از تزریق ممنوع می باشد و برای تسکین درد محل تزریق استفاده از کمپرس یخ مناسب ترین گزینه می باشد. در صورت اجبار برای مصرف مسکن بدلایل دیگر پزشکی استامینوفن گزینه مناسبی می باشد.

۴- استحمام با آب گرم و انجام ورزش های سنگین و مصرف الکل در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق بوتاکس برای بیمار  ممنوع می باشد.

۵-تاثیر بوتاکس دو روز بعد از تزریق شروع شده و ظرف دو هفته به حداکثر می رسد و حدود ۵-۴ ماه ماندگاری دارد که با تزریق های مکرر مدت ما ندگاری بیشتر خواهد شد.

۶-برای سریع تر شدن تاثیر بوتاکس انجام اخم و انقباض عضلات صورت بطور عمدی به تسریع در شروع اثربوتاکس کمک می کند

هزینه بوتاکس تهران

استحمام بعد از تزریق بوتاکس

یکی از مواردی که برای مراقبت بعد از تزریق بوتاکس باید به آن توجه کرد استحمام است که افراد زیادی با آن مشکل دارند. مسلما حمام کردن بعد از تزریق بوتاکس هیچ گونه مانعی ندارد اما نکته ای که باید به آن توجه کنید و جزو موارد مراقبت بعد از تزریق بوتاکس است گرمای زیاد آب است. بالا بودن دمای آب باعث می شود ماده تزریق شده تغییر حالت دهد و نتیجه نامطلوبی از تزریق بدست آید. بنابراین سعی کنید از ماندن در وان حمام، پاک کردن صورت با آب بسیار داغ و یا استفاده از حمام بخار پرهیز کنید.

سن مناسب تزریق بوتاکس

افراد مریضی هاي عصبی عضلانی پیش از تزریق بوتاکس باید با دکتر خود مشورت کنند‎

بوتاکس برای درمان چه مناطقی به کار میرود

کاربرد زیبایی بوتاکس در صورت اغلب ،برای برطرف کردن چین اخم (بین دو ابرو)،خطوط پیشانی و خطوط دور چشم است. تزریق در این مناطق بر لبخند بیمار هیچ اثری ندارد.احساس پوست در این مناطق کاملا طبیعی است و تزریق بر عضلات نواحی دیگر هیچ اثری ندارد. نکته ای که باید توجه کرد این است که بوتاکس حتما باید برای چین های فعال که نتیجه حرکت عضله است استفاده شود تا موثر واقع شود. بطور کلی از تزریق بوتاکس در امر زیبائی برای رفع چین بین دو ابرو ، خطوط و چین های پیشانی ، بالا بردن ابرو ، خطوط پنجه کلاغی لبه خارجی دور چشم ، چین های گردن ، خطوط شعاعی دور لب ، خطوط و چین های مارونت گوشه های دهان ، خطوط خشن چانه ، بالا بردن نوک بینی، بالا بردن دم ابروها استفاده می شود.

بوتاکس تهران

آیا بوتاکس کاربردهای دیگری نیز دارد

بوتاکس کاربردهای غیر زیبایی بسیاری دارد. تزریق بوتاکس برای جلو گیری از تعرق بیش از حد زیر بغل، درمان میگرن، درمان مثانه ي بیش فعال و حتی از بین بردن دردهای مزمن و قفل شدگی فک بهره گیری میشود.تزریق بوتاکس در ناحیه ي واژن و لگن نیز می‌تواند از دردهای مزمن آن ناحیه و مشکلات جنسی همراه آنها بکاهد.

آیا تزریق بوتاکس درد دارد

با استفاده از بی حسی موضعی یا کمپرس یخ به مدت چند دقیقه محل تزریق تقریبا بیحس میشود بنابراین بیمار موقع تزریق فقط سوزش مختصری احساس میکند.بعد از تزریق هم با گذشتن کمپرس یخ درد بیمار کاهش میاب

پس و پیش از تزریق بوتاکس چه باید کرد

خوشبختانه بوتاکس چندان پوست را تحریک نمیکند اما بهره گیری از یخ تا ده دقیقه بعد از تزریق توصیه میشود.اگر میخواهید عمر بوتکس شما افزایش بیابد از مکمل روی بهره گیری کنید. تحقیقات نشان می‌دهد روی باعث افزایش ماندگاری اثرات بوتاکس میشود.

هزینه تزریق بوتاکس غرب تهران  چقدر است

در کلینیک های زیبایی بر اساس برند بوتاکس و موضع تزریق بوتاکس قیمت تزریق بوتاکس متفاوت است . به طور مثال  مثال تزریق دیسپورت که یک برند انگلیسی و با کیفیت است بالاترین قیمت را دارد. بوتاکس نورونوکس که کره ای است قیمت متوسطی داشته و کنیتوکس که چینی است ارزان ترین قیمت را دارد

بوتاکس تهران

آیا این فرد صلاحیت تزریق بوتاکس را دارد

امروزه در مطب هاي زیبایی، مطب پوست، دندان پزشکی ها و حتی در برخی آرایشگاه ها بوتاکس تزریق می‌کنند!اما پیش از تزریق بوتاکس حتما از صلاحیت کسی که می‌خواهد تزریق را انجام دهد اطمینان حاصل کنید و با خبر شوید که آیا دوره هاي تخصصی تزریق هاي زیبایی را گذرانده هست یا نه.

دکتر هدی عین اللهی   متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *