تزریق ژل

تزریق ژل در تهران

تزریق ژل در تهران

تزریق ژل در تهران :امروزه افرادی که بیش از دیگران به زیبایی خود اهمیت می دهند؛ تزریق ژل در تهران  را در برنامه مداوم مراقبت از پوست خود قرار می دهند. به همین دلیل تزریق ژل بعد از انجام بوتاکس تزریق ژل برای چین و چروک های عمیق تر کاربرد داردپر کاربردترین عمل زیبایی در جهان است.تزریق ژل روشی غیرتهاجمی و سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب ها، کاهش چین و چروک و خطوط اخم و خنده و… است.

تزریق ژل در تهران

 اقدامات قبل از انجام  برجسته سازی از طریق تزریق ژل در تهران

برای گونه گذاری یا برجسته کردن لب ها این است که متخصصان تجریه ابتدا با توجه به تجربه خود و سن هر فردبه طور اختصاصی با وی مشورت کرده و به او توصیه می کند که آیا برایش تزریق ژل و فیلر هیالورونیک قابل جذب بهتر است یا تزریق چربی تا نتیجه کار کاملا مطلوب باشد. گونه ها و لب های هر فرد  دو جزء بسیار مهم در صورت هرشخص است،

به طوری که در میزان برجسته کردن اجزای مورد نظر فوق العاده باید دقت داشت، زیرا فرم دادن و حجم دادن به لب ها و گونه های یک بیمار باید کاملا بیمار دیگری تفاوت داشته باشد. زیرا این دو جزء نقش بسیار مهمی در زیبایی کلی صورت دارند. به طوری که مثلا یک فرم خاص برجسته کردن لب ها ممکن است در صورت یک شخص جلوه بسیار زیبایی داشته باشد ولی همین فرم خاص برای شخص دیگری به هیچ عنوان زیبایی نداشته باشد.

بنابراین در برجسته کردن لب ها و گونه گذاری باید فوق العاده آگاهانه هارمونی و هماهنگی سایر اجزای صورت از جمله بینی و چشم ها از نظر فاصله و زاویه های آنها با لب و گونه ها را شناخت و به صورت کاملا علمی و دقیق عمل کرد

انواع ژل در تزریق ژل در تهران

ژل های مورد استفاده برای تزریق دارای انواع مختلفی هستند؛ که همگی مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا  هستند. اما محبوب ترین ژل تزریقی به صورت  اسید هیالورونیک است. علت محبوبیت این ژل نیز خواص دیگر آن به جز شکل دهی و فرم دهی است. در واقع این ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و به عنوان روان کننده بافت های همبند، مفاصل بدن، چشم و پوست، فعالیت می کند. در نتیجه استفاده از آن موجب بهبود رطوبت و کیفیت پوست با جذب آب به سطح زیرین پوست می شود.

تزریق ژل در تهران

۱-ژل های قابل جذب که دارای کلاژن بوده و پس از مدتی در پوست جذب می شود.
۲-ژل های دیر جذب که ساختمانی شبیه استخوان دارد و از ترکیبات اسید لاکتیک تهیه شده است. ۳-طول اثر این زل ها ۱٫۵ سال است و در پایان اثرگذرای به شگل گلوله های ریز در می آید.
۴-ژل های غیر قابل جذب که حاوی ترکیبات اکرولیک است و خاصیت گلوله شدن دارد و نمی توان آن را جذب پوست کرد. این دسته کم مصرف تر از دیر جذب ها هستند.

ژل‌های تزریقی برای چه مناطقی مفید است

۱-با تزریق ژل در تهران ، بلافاصله حجم از دست رفته به پوست باز می گردد و چین‌هایی مانند خطوط لبخند و چین‌هایی که از کناره‌های تحتانی بینی در دوطرف شروع شده و تا گوشه‌های دهان ادامه پیدا می‌کنند، از بین می‌رود.

۲-ضمنا با برخی انواع از تزریق ژل در تهران می‌توان گود افتادگی‌های زیرچشم یا فرورفتگی‌های برخی قسمت‌های پوست را کاهش داد.

۳-علاوه بر این‌ها برای افزایش حجم لب، گونه و برای رفع خط اخم که با بوتاکس برطرف نمی‌شود هم از آن استفاده می‌کنند.

مراحل انجام تزریق ژل در تهران

تزریق ژل در تهران

قبل از انجام هرگونه اقدام  عمل زیبایی،بیمار  باید توسط متخصص پوست و مو معاینه شود. بررسی سوابق بیماری های قبلی بیمار ، داروهای مصرفی فعلی فرد ، وضعیت پوست بیمار ، بررسی امکان پذیری خواسته بیمار  و ارائه راهکارهای مناسب به او اولین قدم پذیرش بیمار خواهد پود.

پس از این مرحله و در صورت تصمیم گیری جهت رسیدن به هدف مشخص شده زیبایی از طریق تزریق ژل، ناحیه مورد نظر با کرم های بی حس کننده بی حس شده و تزریق ژل با سوزنی بسیار نازککه معمولا نازک تر از سرنگ های معمول برای تزریق های عمومی است  و در محیطی استریل آغاز می شود. در پایان ممکن است متخصص  برای فرم دهی بهتر تا حدودی محل تزریق را ماساژ دهد.

به طور کلی تزریق ژل درر تهران  از نظر بیمار  امری ساده است که با توجه به گستردگی محل تزریق بین ۱۵ الی ۴۵ دقیقه زمان می برد. اما این عملا از نظر پزشکی و زیبایی شناسی دارای پیچیدگی های خاص خود است.

در واقع آنچه نتایج حاصل از تزریق ژل در تهران  را در مراکزهای زیبایی مختلف متفاوت می کند،  در مهارت ، دانش و تخصص  و تجربه متخصص  و مهم تر از آنها سلیقه و دیدگاه زیبایی شناسانه او در انتخاب محل تزریق، میزان تزریق و فرآیند فرم دهی به محل تزریق است.

در پایان کار  در بعضی از بیماران به علت گستردگی و یا تعدد ناحیه های تزریق، ممکن جلسات دوم و سوم نیز برای ادامه کار تعیین شود. در این حالت معمولا بیشترین میزان تزریق ژل در جلسه اول صورت می گیرد و در جلسات بعدی برای انجام اصلاحات جزئی و تجدید نتایج و حفظ شدن نتایج برای دراز مدت، تزریق انجام می شود.

تزریق کدام ژل  برای افراد خطرناک است

تزریق ژل در تهران

برخی ژل های تزریقی عوارض غیرقابل جبرانی به همراه دارند. مثلا تزریق برخی ژل های تزریقی دائمی در بسیاری از افراد عوارض سوء شدیدی ایجاد کرده و آنها را با مشکلات عدیده ای روبه رو کرده است. مثلا عده ای از متخصصان می گویند در این ژل ها از مونومرهای سرطان زا استفاده شده است که می تواند احتمال ایجاد سرطان را در افرادی که این ماده را تزریق می کنند، ایجاد کند.

همچنین در برخی افرادی که این ماده را تزریق می کنند دچار حساسیت شده و سیستم ایمنی شان در مقابله با این ماده به مبارزه می پردازد. در برخی دیگر نیز این ماده می تواند ایجاد گرانولوما کند؛ در واقع این امر زمانی اتفاق می افتد که ژل سفت شده و به طور کامل درصورت ایجاد تورم کند. بنابراین قبل از تزریق حتما با پزشک تان درباره انتخاب ژل مناسب و استاندارد مشورت کنید.

تزریق لب چگونه انجام می شود؟

با گذشت زمان، لب هایمان کم کم زیبایی خود را از دست میدهد، نازک می شوند و حجم خود را از دست می دهند.این امر خود سبب میشود تاتقارن صورت ما بهم بخورد و آثار پیری پیش از پیش بر روی صورتمان آشکار شود. تزریق لب ها شامل یک ژل پر کننده پوستی است که هنگام تزریق زیر پوست جذب آب می شود.با این روش شکل طبیعی و پروجکشن لب فوقانی را بازیابی می کنید و زیبایی لب ها جلوه بیشتری خواهد نمود.

آیا تزریق ژل برای بدن ضرر دارد ؟

اگر تزریق ژل در مراکز بهداشتی و معتبر انجام شود ، هیچ مشکلی برای اشخاص ایجاد نمی کند ، بنابراین توصیه می شود تزریق ژل در مراکز معتبر انجام شود ، درکلینیک تخصصی پوست ، مو، لیزر  تزریق ژل در مکانی کاملا بهداشتی انجام می شود .

تزریق ژل در تهران

نتیجه ی تزریق ژل چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتیجه ی تزریق تقریبا فوری است. اما تزریقی که انجام داده اید باعث ایجاد تورم در ساعات اولیه خواهد شد. این تورم نیز معمولا در کمتر از ۲۴ ساعت از بین می رود و نتیجه نهایی کاملا قابل مشاهده است.

آیا پس از تزریق ژل استراحت لازم است؟

تزریق ژل به لب به هیچگونه استراحت بالینی نیاز ندارد و به هیچ عنوان عملکرد روزانه شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. اما ممکن است تورم و یا کبودی در ناحیه ی تزریق ایجاد شود.

آیا مشاوره با پزشک قبل از تزریق ژل ضروری است؟

بله. در واقع پزشک شما, چهره و دیگر مشخصات ظاهری صورت شما از جمله تقارن را بررسی خواهد کرد. همچنین شما را از عوارض احتمالی و مراقبت های پس از تزریق آگاه خواهد کرد. همچنین پزشک پس از مشورت و شنیدن نتیجه ای که شما به دنبال ان هستید نقاط و میزان ژل مورد نیاز را تعیین خواهد کرد.

تزریق ژل در تهران

نکاتی که در زمان تزریق باید به آن ها توجه نمود

تزریق ژل تا حدی دردناک است و به همین دلیل پیش از انجام آن لازم است از بی حسی برای کاهش درد در طول انجام عمل استفاده شود. نوع بی حسی مورد استفاده در تزریق مانند بی حسی های دندانپزشکی است. پیش از انجام عمل پزشک شما باید سوزن مناسب محل تزریق را انتخاب نماید و همچنین محل های دقیق تزریق را تعیین نماید. استریل کردن همه لوازم و تجهیزات از دیگر مواردی است که پیش از انجام تزریق ضروری به نظر می رسد

سخن آخر اینکه :

در روش تزریق ژل نیازی به هیچگونه بی هوشی نداشته و درمان به سرعت انجام شده و نتایج آن موثر است. از این روش برای از بین بردن چین و چروک های اطراف لبها و نیز تغییر شکل لب ها ناشی از سرطان پوست یا در سوانحی که آسیب به لب ها رسیده است و باعث کاهش حجم و عدم تقارن لب ها شده استفاده میشود.

دکتر هدی عین اللهی _متخصص پوست و مو 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *