نانوفت در تهران

نانوفت درتهران

نانوفت درتهران

نانوفت درتهران : چربی نانو یا نانو فت   چربی فرآوری شده بدن است که حاوی غلظت بالایی از سلولهای بنیادی است سلولهای بنیادی به سلولهای زیست شناختی گفته می شود که هنوز متمایز نشده اند و قابلیت تبدیل شدن به سلولهای اختصاصی را داشته و میتوانند از طریق تقسیم سلولی سلولهای بنیادی بیشتری تولید کنند. سلولهای بنیادی در بازسازی بافتهای آسیب دیده اهمیت بسیار زیادی دارند.

نانوفت در تهران

نانوفت درتهران چیست

روش میکروفت سالهاست در دنیا جایگزین تزریق چربی معمولی شده ولی بسیاری از مراجعه کننده ها نیازی به افزایش حجم با سلولهای چربی ندارند و فقط به دنبال جوانسازی این سلول های معجزه گر هستند.
لذا با روش نانو فت گرافت، سلولهای بالغ چربی که صرفا خاصیت حجم دهی دارند کاملا تخریب میشن و چیزی که باقی می مونه محلولی رقیق و حاوی سلولهای بنیادی چربیه که میتونه با تکثیر و تمایز و به مرور زمان باعث جوانسازی و بهبود کیفیت پوست بشه ….
نانوفت ترانسفر با یا بدون لایه برداری با لیزر انجام میشه و نتایج دراماتیکی به همراه داره .یکی از بهترین کاربردهای نانوفت ، برای تیرگی دور چشم و گودی زیر چشم هاست و این درحالیه که تزریق چربی معمولی و قدیمی در این ناحیه با مشکلات عدیده ای همراه است

موارد کاربردنانوفت درتهران چگونه است

تزریق چربی

۱- آتروفی (لاغرى)چربی ناشی از افزایش سن در نواحی مختلف صورت مانند خطوط خنده خط اخم، پلک و اطراف کاسه چشم و ناودان اشکی
۲-درمان نواقص مادرزادی نظیر آتروفی همی فاسیال (نیمه صورت)

۳- تروماهای صورت و اندامها ، پرکردن بعضی از انواع اسکار و بهبودی ظاهر آنها

۴- صدمات حاد ومزمن بافت نرم

۵-برجسته سازی باسن

۶- برای پشت دست به منظور ایجاد ظاهری پرتر و جوان تر برای دست

۷- بازسازی سینه ها

۸- برجسته سازی اجزای صورت بویژه لب هاو اطراف ان

۹- برجسته سازى و زيبايى گونه ، چانه

۱۰-بازسازى و زيبايي دستگاه تناسلى خانم ها و اقايان

۱۱- بطور کلی برای پرکردن و ظاهر زیباتردر اکثر جاهای بدن مثل ساق پا

مزیت های تزریق نانو چربی  یا نانوفت درتهران  چیست

۱-اثر بسیار طولانی مدت
۲-استفاده از مواد کاملا طبیعی
۳-بهبودی سریع، ناراحتی و درد بسیار کم و جراحی سرپایی
۴-کم تهاجمی با عوارض و خطرات حداقلی
۵-کوچک بودن جای زخم در محل اهدا در حالی که در محل دریافت پیوند، جای زخمی یاجاد نمیشود
۶-بهبود محل دریافت چربی و برداشت چربی

نانوفت در تهران

نانوفت درتهران چه فوایدی دارد

مشخص شده است که نانو چربی تاثیر معجزه آسایی در جوانسازی داشته و پوستهای آسیب دیده (تغییر رنگ یافته یا آفتاب سوخته) و پیر را بهبود می بخشد.این تکنیک برای جوانسازی و از بین بردن کبودی،گودی و چین چروک زیر چشم ،از بین بردن چروکهای سطحی صورت، گردن و ناحیه دکولته اثرات شگفت انگیزی به همراه دارد

سلولهای داخل پیوند چربی قادرند بافتهای آسیب دیده را ترمیم کرده و سلولهای پوست را به تولید کلاژن تحریک کنند که خاصیت کشسانی پوست و نشستن پروتئینهای ساختاری لازم برای پوست را تقویت میکند.همچنین این کار تاثیر مثبتی بر محو شدن جای زخمها و اسکارها دارد. به خصوص در صورتی که همراه با تزریق چربی داخل جلدی باشد نتایج شگفت انگیزی حاصل خواهد کرد.

درمان نانو چربی چگونه است

ابتدا پیوند چربی باید از جایی از بدن بیمار برداشته شود. معمولا چربی از ناحیه شکم یا سطح داخلی رانها برداشته میشود. سپس این چربی با محلول آب نمک شسته و فیلتر میشود و سپس به صورت سطحی به پوست تزریق میشود. تزریق با سوزن بسیار نازکی در چند مرحله صورت میگیرد.

مراحل تزریق چربی به چه صورت است

تزریق چربی شامل مراحل زیر است :

A. مرحله اول – برداشت :

ابتدا محلی را که قرار است از آن برداشت چربی انجام شود را ضد عفونی کرده و تحت شرایط استریل ، بی حسی موضعی همراه با نرمال سالین واپینفرین (که بان محلول تامسسنت می گویند) انجام می شود و یا استفاده از سرنگ و کانول های مخصوص (شبیه کانول هایی که در لیپوساکشن استفاده می شود) چربی برداشت می شود.

B. مرحله دوم- پالایش :

چربی بدست آمده سانتریفوژ می شود، اینکار باعث جدا شدن خون و سایر مایعات از چربی شده و چربی تغلیظ شده و خالص تر می شود.

C. مرحله سوم- انتقال یا تزریق :

محلی را که قرار است در آن تزریق چربی انجام شود با محلول ضدعفونی کننده شستشو داده و بی حسی موضعی انجام می شود. سپس با استفاده از سرنگ انسولین و کانول های مخصوص (مانند Colman یا Amar) تزریق به محل مورد نظر، در لایه های مختلف عضلات پوست و استخوان انجام می شود.

تزریق نانو چربی برای چه افرادی مناسب است

هر کسی که دچار آسیب دیدگی یا پیری پوست شده باشد میتواند از این روش بهره ببرد. فرد باید چربی کافی برای برداشت و استفاده به عنوان نانو چربی داشته باشد (از چند میلی لیتر در نواحی کوچک تا ۳۰ تا ۴۰ میلی لیتر برای کل صورت).تزریق نانو چربی بیشتر برای صورت، دستها و سینه استفاده میشود.

تزریق نانو چربی برای چه افرادی مناسب نیست

افرادی که از کم اشتهایی روانی (آنورکسیا) رنج میبرند یا ورزشکارانی که چربی کافی برای پیوند چربی ندارند نمیتوانند این درمان را انجام دهند.البته روش نانوفت برای بیماران عجول که بلافاصله دنبال کسب نتیجه درمانی به هر قیمتی هستند، اصلا مناسب نیست چون برای کسب نتیجه ایده آل که بواسطه تکثیر و تمایز سلول های بنیادی اتفاق میفته، ماه ها زمان لازمه …
ابداع کرم تاپیکال نانوفت از چربی های بیمار و نانوفت نیدلینگ ، جزو جدیدترین دستاوردهای این روش درمانیه که بسیار هم مورد توجه و اقبال پزشکان دنیا و سلبیریتی ها قرار گرفته

 

سوالات رایج درباره نانوفت در تهران

 

محل های شایع برای برداشت چربی کدامند؟

قسمت تحتانی شکم ، پهلوها ، ران، باسن قسمت داخلی زانو وبالاخره هرجایی که بتوان چربی را برداشت کرد.

برنامه درمانی در نانو چربی چگونه است؟

درمان به صورت سرپایی انجام می شود.

بهبودی و مراقبت های پس از تزریق نانوفت درتهران چگونه است؟

تورم این عمل به ندرت تورم، کبودی یا ناراحتی ایجاد می کند.

نانوفت در تهران

خطرات احتمالی تزریق نانوفت درتهران چیست؟

تا کنون هیچ گونه عفونت، کیست چربی، گرانولوم یا عوارض نامطلوب دیگر مشاهده نشده است.

نتایج تزریق نانوفت درتهران تا چه مدت باقی می ماند؟

این درمان کاملا جدید بوده و نمیتوان پاسخ قطعی به این سوال داد.

آیا در تزریق چربی  یا نانوفت درتهران نیازبه بیهوشی هست؟

خیر، تزریق چربی تحت بی حصی موضعی یا تزریق داخل وریدی داروی خواب آور و آرام بخش انجام می شود و نیازی به بیهوشی کامل ندارد.

با چه وسیله ای چربی از بدن خارج و تزریق می شود و آیا نیاز به بخیه دارد؟

چربی قسمتی از بدن از راه سوراخ کوچکی که ایجاد می شود بوسیله کانولاهای ظریف برداشته می شود، این سوراخ به قدری کوچک است که بعد از انجام کار نیاز به بخیه ندارد.

آیا واقعا تزریق چربی یک روش سودمند محسوب می‌شود؟

بافت چربی بسیار شکننده است و به راحتی از بین می‌رود. روش‌های متعددی برای ساکشن و قرار دادن آن در نقاط مختلف بدن وجود دارد که هر یک با نتایج حیرت انگیز همراه هستند. پزشکان از وسایل و تجهیزات خاصی برای حفظ سلول‌های چربی و انتقال آنها استفاده می‌کنند.

آیا تزریق چربی فقط برای نقطه خاص به طور مثال فک نیز انجام می شود؟

بله, تزریق چربی در ناحیه فک به تنهایی نیز امکان پذیر می باشد.

آیا قسمتی از بدن که چربی برداشته می شود نیز تورم و کبودی دارد؟

بله, در تزریق چربی ابتدا باید از ناحیه دیگری از بدن، چربی برداشته شود، بنابراین کبودی و تورم آن ناحیه نیز بوجود می آید (بعضی از افراد از برداشت چربی از ناحیه شکم و رانها که باعث کوچکتر شده این قسمتها می شود، خوشحال هم می باشند).پوشیدن چربی بعد از برداشتن چربی به کاهش تورم این نواحی کمک می کند.

آیا فرقی بین هزینه تزریق چربی با هزینه تزریق ژل می باشد؟

اگر هزینه طولانی مدت را در نظر بگیریم، هزینه تزریق چربی بسیار کمتر از هزینه تزریق ژل است.در یکبار تزریق ممکن است هزینه تزریق ژل کمتر باشد ولی هزینه تزریق چربی بسیار کمتر از هزینه تزریق ژل است زیرا اغلب ژلهای خوب و کم عارضه، گران بوده و اثر آنها بعد از مدتی از بین می رود و نیاز به تزریق مجدد دارند.

آیا برای تزریق چربی بیمار بیهوشی کامل دارد؟

به ۳روش می توان تزریق چربی انجام می شود.

ا۱-بیحسی موضعی

۲-روش سدیشن(حالتی بین بیهوشی کامل و موضعی)

۳- بیهوشی کامل در اغلب افراد به دو روش اول این کار انجام می گیرد ولی در موارد خاصی که بیمار به دلیل ترس خود اصرار به بیهوشی دارد این کار با روش سوم انجام می گیرد.

 آیا می‌توان سلول‌های چربی را منجمد یا ذخیره کرد؟

 پزشکان عقیده دارند که منجمد کردن یا ذخیره کردن سلول‌های چربی باعث مرگ آنها می‌شود. برای تزریق چربی از سلول‌های زنده و تازه چربی استفاده می‌‌شود و به همین دلیل همیشه تخلیه چربی و تزریق آن به نقاط مورد نظر در یک جلسه انجام خواهد شد.

در تزریق چربی امکان عفونت وجود دارد یا تزریق ژل؟

به صورت تئوری تزریق چربی می تواند مانند هر اقدام جراحی احتمال عفونت داشته باشد با این حال احتمال عفونت در تزریق چربی بسیار کمتر از تزریق ژل است بنابر این در کسانی که عفونت محل تزریق خطرناک است مانند افرادی که پروتز چانه یا گونه دارند، بهتر است به جای تزریق ژل از تزریق چربی استفاده کنند.

کدام یک از نقاط بدن برای تزریق چربی بهتر از سایر نواحی است؟

در تزریق چربی همانند تزریق بوتاکس به طور کلی نمی‌توان کاملا قطعی گفت که یکی از نواحی بدن در مقایسه با نقاط دیگر برای تزریق چربی بهتر هستند. معمولاً پزشک از یک ناحیه یا چند نقطه به جمع آوری چربی می‌پردازد تا ظاهر مورد انتظار بیمار را به وجود بیاورد. به عبارت دیگر نقاطی برای جمع‌آوری چربی انتخاب می‌‌شوند که مقدار زیادی سلول چربی در آن ناحیه وجود داشته باشد و شکم یکی از این نواحی محسوب می‌شود.

دکتر هدی عین اللهی _ متخصص پوست و مو 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *