کاشت ریش

هزینه کاشت ریش تهران

,

هزینه کاشت ریش در تهران

هزینه کاشت ریش در تهران بستگی زیادی به روش عمل دارد کاشت ریش یکی از روش های پیوند و کاشت مو است که جهت درمان کسانی که دچار ریزش ریش شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد.هزینه کاشت ریش در تهران این عمل عمدتاً از طریق کاشت مو به روش . در واقع جدیدترین روش ترمیم مو برای برداشت فولیکول های با روش  اف یو ای اتجان میشود

کاشت ریش

کاشت ریش و سبیل صورت آقایان از جمله عمل های زیبایی پرطرفدار میان آقایان  در سنین مختلف می باشد ، زیرا داشتن ریش و سبیل مردانه ، در اعتماد بنفس و احساس مردانگی آنها  تاثیر بسیاری دارد .هنگامی که افراد  در اثر عوامل مختلفی بخشی یا کل موهای نواحی ریش و سبیل خود را از دست می دهد ؛ چنانچه این ریزش با درمان های موضعی و دارویی بر طرف نگردد ، تنها راه حل برطرف نمودن کم پشتی و طاسی ناحیه ای در ریش و سبیل مردان ، عمل کاشت مو می باشد

کاشت موی صورت یک روش رایج جراحی زیبایی است که به منظور کاشت موی سر در مناطق کم موی ریش و سبیل به کار گرفته می شود این گرافت ها سپس در صورت فرد کاشته می شوند تا تراکم بیشتری در موی صورت پدید آید. برآورد هزینه کاشت ریش در تهران و روش جراحی کاشت ریش همانند کاشت موی سر، در این روش نیز پزشک متخصص و تیم همکاران وی فولیکول های مو را از ناحیه اهدا کننده سر جدا سازی کرده و به دقت در ناحیه ای از ریش و سبیل که کم پشت و یا دچار ریزش شده می کارند

مهم ترین عوامل ریزش ریش و سبیل  در آقایان

عبارتند از:

۱-استرس و فشارهای روحی

۲- آلوپسی آره آتا

۳- قارچ و ناراحتی های پوستی

۴-عفونت ریشه مو ، زخم

۵-سوختگی ، خارش شدید

۶-مشکلات هورمونی،کمبود برخی ویتامین ها و مواد مغذی در بدن

کاشت ریش

روش های کاشت ریش

تاکنون تکنیک ها و روش های مختلفی جهت کاشت ریش و درمان مشکل ریزش موها در این بخش از صورت ارائه و در جهان مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله:

۱- کاشت ریش به روش fut

۲- کاشت ریش به روش Fue

۳-کاشت ریش به روش Sut

جراحی کاشت ریش   چگونه انجام می شود و چه نتایجی دارد

این جراحی تحت انجام بیهوشی موضعی انجام شده و ۲ تا ۵ ساعت به طول می انجامد که بستگی به تعداد گرفت های برداشت شده دارد. در چند روز اول ممکن است پوسته های نازکی در اطراف موهای کاشته شده مشاهده شود. در روز دوم، فرد  توانایی انجام کارهای روزانه خود  را دارد و می تواند به منزل برود. ریزش موهای کاشته شده در ۴ هفته اول طبیعی است و پس از آن در مدت ۳-۴ ماه شروع به رشد می کنند.

کاشت ریش

در عمل جراحی کاشت ریش  یک پزشک متخصص مو که دارای سابقه و تخصص لازم در این زمینه می باشد ، با بررسی وضعیت سلامت و بانک موی پشت سر فرد ، به عمل کاشت مو در ریش و سبیل و موی صورت آقایان اقدام خواهد کرد .در برخی افراد که موهای وجود دارد که خارج از خط طبیعی رویش ریش و سبیل قرار دارند ، به دلیل شباهت و نزدیکی این موها با موهای ریش و سبیل می توان از آنها جهت ایجاد تراکم مناسب در ریش و سبیل استفاده نمود

عوارض کاشت ریش

کاشت ریش به روش Sut هیچ گونه عوارض و یا مشکلی را برای فرد  ایجاد نمی کند و در صورتی که بیمار  بطور مرتب در بازه های زمانی که از وی خواسته شده به متخصص مراجعه کند و دستورات لازم را به دقت اجرا کند، هیچ مشکلی پیش نمی آید و پس از مدت کوتاهی ریش و سبیل وی بصورت کاملا طبیعی بنظر می رسد

مراقبت های پس از کاشت ریش

کاشت ریش

۱-یک الی دو هفته صورت خود را اصلاح نکند ، برای هر فرد این مدت زمان تغییر می کند

۲- بیمار پس از کاشت به مدت شش روز نباید با اب تماس داشته باشد

۳- پس از مدت سه ماه می توانید نتیجه کاشت خود را ببینید و موهای ریش و سیبیل شما به صورت طبیعی رشد خواهد کرد

مزایا کاشت ریش

یکی از مهم‌ترین مزایای کاشت ریش و سبیلدر مردان این است که جذابیت و زیبایی ظاهری آن‌ها بیشتر می‌شود. که البته  هر انسانی تمایل دارد که ظاهر زیبا و جذاب‌ی داشته باشد. کاشت یک ریش خوب باعث ایجاد یک خط ریش منظم و تمیز می‌شود و با ظاهر جذاب و مردانه‌ای که برای شخص فراهم می‌کند،  و  زیبایی صورت او را بهبود می‌بخشد. انجام این جراحی  مزایای متعدد دیگری نیز دارد. یطور مثال اگر در صورت شما جای سوختگی یا لکه‌های دیگری وجود داشته باشد، می‌توان به‌خوبی و با ظرافت آن را در زیر ریش پنهان کرد. البنه در این میان هزینه کاشت ریش در تهران برای بیمار هم خیلی مهم است

 

دوران نقاهت کاشت ریش تهران 

کاشت ریش

دوران نقاهت پس از کاشت ریش با روش های قدیمی طولانی و گاهی تا چند روز بود اما در روش Sut خوشبختانه دیگر این مشکل وجود ندارد و پس از پایان کاشت ریش با این تکنیک، فرد پس از استراحتی کوتاه می تواند به امور روزمره خود مجددا مشغول شود

کاشت ریش و سبیل برای چه کسانی مناسب است

۱-افرادی که قسمتی از ریش صورت آن‌ها به دلیل جراحی یا سوختگی و … رشد نمی‌کند.

۲-افرادی که به طور ژنتیکی ریش و سبیل آن‌ها رشد نمی‌کند.

۳-افرادی که ریش کم پشت و یا قسمت خالی دارند

۴-افرادی که دوست دارند ریش مرتبی داشته باشند

خطرات کاشت ریش  چیست

به طور معمول کاشت  ریش، سبیل  آقایان خطرات کمی دارد و بیشتر همان خطراتی است که در زمینه کاشت مو وجود دارد. بسته به روش جراحی انتخابی توسط متخصص و مهارت او و همچنین خط زخم برداشت مو در روش FUT ممکن است مشخص باشد به علاوه اگر از روش FUE استفاده شود، ممکن است رنگدانه هایی به قطر ۱ میلی متر در محل برداشت مو در صورت تراشیدن مو مشخص باشد.

 کاشت ریش

هزینه کاشت ریش در تهران برای  آقایان

فاکتورهای زیادی در تعیین  هزینه جراحی کاشت ریش در تهران  دخیل است که تقریباً همان عوامل مؤثر در هزینه کاشت موی سر  نیز می باشد. اگر چه هزینه  کاشت ریش در تهران انجام عمل های زیبایی در کلینیک های مختلف ، بسیار متفاوت است و به دلیل نبود قانون ناظری در تعیین هزینه عمل زیبایی کاشت مو ، با اعداد و ارقام مختلفی رو برو هستم ، اما به طور کلی هزینه کاشت ریش و سبیل آقایان ، با توجه به تعداد گرافت مورد نیاز ، وسعت ناحیه ی ریزش کرده ، روش انتخابی جهت کاشت و دستمزد متخصص تعیین می شود .

مشکلات رشد ریش در زمان بلوغ مردان

نکات مهم کاشت ریش ، مردان بعد از رسیدن به سن بلوغ ریش و سیبیل آن ها شروع به رشد می کند و زیبایی مردانه ای به آن ها می دهد به اصطلاح مرد شدنشان آغاز می شود ، به همین دلیل در این وهله از سنشان شکل رشد سیبیل و ریش بستگی به ارث و خیلی از موارد دیگر دارد.

بسیاری از مردان از ریش و سیبیل و کم پشتی آن بسیار ناراضی هستند و در حسرت داشتن ریش مناسب و زیبا را دارند و یک خبر خوش که دیگر حسرت خوردن و غصه خوردن را تمام کنید زیرا کلینیک بهرو با بهترین قیمت و کیفیت ریش رویایی را به شما تقدیم می کند.

ریش یک مورد مهم در صورت آقایان می باشد که آن ها را جذابتر و لاکچری نشان می دهد برای همین داشتن ریش زیبا برایشان مهم است و به دلیل کم پشت بودن آن زیبایی را نخواهند داشت که این مشکل با کاشتن مو برای ریش بر طرف شده است و کلینیک بهرو با بهترین کیفیت کاشت در خدمت شماست.

هزینه کاشت ریش تهران

بهترین محدوده ی سنی برای کاشت ریش

بهترین محدوده ی سنی برای کاشت ریش سن بین ۲۰ تا ۲۲ سالگی است زیرا در این محدوده سنی رشد هورمون ها به حد کافی رسیده است و کاشت ریش برای افرادی بیشتر مناسب است که ریش نامنظم ، کم پشت را دارند ، بیشترین اقدام برای کاشت ریش در ناحیه ای است که صورت فرد دارای زخم و یا جای بخیه ای است.

نواحی مناسب برای برداشت مو برای پیوند کاشت ریش کدام است

برای کاشت ریش تنها می‌توان از موهای خود فرد استفاده کرد. اما نکته مهم اینجاست که ساختار موی سر با موی ریش از نظر قوام و جنس متفاوت است. در این موارد معمولا موهای حاشیه سر مورد مناسبی است چون موهای سر این قدرت دارند که حتی تا۳۰ سانتی‌متر هم بلند شوند.

در حالی که موهای ریش رشدی حدود ۵ تا ۱۰ سانتی‌متر دارند. علت انتخاب موهای حاشیه سر این است که طول کوتاه‌تری دارند و برای کاشت مناسب تر به نظر می‌رسند. البته باید به این نکته هم توجه داشت، فردی که قرار است این کار برایش انجام شود به اندازه کافی مو برای کاشت داشته باشد. هرچند که در این روش به هیچ عنوان تراکم ریش مانند تراکم ریش طبیعی نیست اما افرادی که موی پرتراکمی دارند انتخاب بهتری هستند.

آیا ریزش ریش بعد از کاشت طبیعی است

معمولا جهت کاشت، به ریش زیادی نیاز نیست و البته این از مزایای این نوع عمل است. اگر ریزش ریش به‌صورت جزئی باشد، در آن صورت ترمیم ریش با درنظر گرفتن تراکم ناحیه پیرامون آن انجام می‌شود. مثلا در صورتی که فرد ریش نداشته باشد، بسته به سلیقه او و همچنین شرایط خاص وی، اغلب بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ ریشه کاشت می‌شود.

دکتر هدی عین اللهی _متخصص پوست و مو

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *