کاشت مو

کاشت مو در تهران

کاشت مو در تهران

کاشت مو در تهران زیبایی و اعتماد به نفس  را در افراد بالا میبرد افراد  با کاشت مو  سعی  میکنند در پوشش نیازهای رو به افزایششان در جذابیت ظاهری که با مشکل ریزش مو و کچلی از بین رفته با پیوند مو طبیعی  تا حدودی این مشکل را جبران کنند

.کاشت مو

ساختار مو :

درپوست سر یک فرد در ایران معمولا در حدود ۱۲۰ تارمو در یک سانتیمتر مربع رشد میکند . ساختارمو هر انسانی ازفولیکول تشکیل شده  درموهرانسانی پروتئینی بنام کراتین وجود دارد که به استحکام مو سر فرد کمک می کند پروتئین بیشتردر قسمت بیرون پوست یعنی ساقه مو ودرون پوست که همان ریشه مو می باشدوجود دارد .

ساختار مو

امروزه بیشتر مردان دچار ریزش مو میشوند البته این عارضه در زنان هم شایع است و علت های مختلفی  باعث بروز این مشکل میشود  به طور کلی افرادی که ریزش مو دارند بطور طبیعی بیش از ۵۰تا۱۰۰ تار مو از دست می دهند. وافراد می توانند با کاشت مو در تهران این مشکل را بر طرف کنند.

دلایل ریزش مودر افراد چیست

از مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی چهره در خانم‌ها و آقایان داشتن موهای پُر‌پشت و خوش‌حالت است.  علل ریزش مو در خانم ها  و مردها متفاوت است و ناحیه از سر که دچار ریزش مو میشود هم کاملا متفاوت است

علت ریزش مو

با این‌همه  بهتر است بدانید که سه عامل وراثت، هورمون و سن نقش زیادی در میزان پرپشت بودن موها در افراد دارند. برخی به دلیل مشکلات هورمونی دچار کم‌پشتی و طاسی سر می‌شوند

ریزش مودر خانم ها به دلایل مختلفی اتفاق می افتد  ودر تمامی نقاط  سر شروع به ریزش می کند و مانند ریزش مردانه نمی باشد. ریزش مو در بیشتر خانم ها  بعد از یائسگی شدت بیشتری می یابد.

علت ریزش مو خانم ها

بیشتر ریزش مودر مردان به دلایل ژنتیکی است بیشتر مردان درقسمت جلو و اطراف و در ناحیه شقیقه های خود دچار ریزش مو می شوند که این ریزش مو بیشتربه دلیل حساس بودن فولیکول های موها به هورمون های مردانه است، در حالیکه این هورمونها درپس سر و طرفین تاثیر آنچنانی نمی گذا رد.

مزایا و معایب روش‌های کاشت مو

در سال‌های اخیر  در ایران عمل کاشت مو ی درتهران با جدیدترین متدها وپیشرفت‌های علمی  فراوانی داشته و نتیجه‌ی کار در اکثر موارد برای افراد رضایت بخش بوده است.کاشت مو جزو عمل های سرپایی است و بسته به شرایط فرد پیوند شده و شیوه جراحی به کار رفته، دوران نقاهت آن متفاوت است

کاشت مودرتهران برای زنان چه مزایایی دارد

میتوان گفت کاشت مو در تهران برای خانم ها تفاوت آنچنانی با مردان ندارد و کاشت مودر تهران برای بانوان نیزهمچون برای مردان می باشد. و فقط تنها تفاوت در محل های ریزش مو است که و زنان می توانند با کاشت مو درتهران موهای از دست رفته خود را بازیابند.

 

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که  خانم‌هایی که دچارطاسی شده‌اند، نمی‌توانند کاشت مو انجام دهند  در بیشتر خانم ها  ریزش مو در همه قسمت های سر اتفاق می افتد و موهای همه قسمت‌های سرشان به ‌صورت یکنواخت شروع به ریزش می کند.

ریزش مو زن ها

بنابراین اگر برای زنان کاشت مو انجام شود پزشک باید برای کاشت ازهمین موهایی که ریزش دارند برای کاشت مواستفاده کنند.این موها بعد ازکاشت روند ریزش خود را طی می‌کنند وپس ازگذشت زمان و به مرورموها دیریا زود شروع به ریزش می کنند.تنها خانم‌هایی می توانند کاشت مو انجام دهند که موهای خود را به دلایلی  مانند زخم، سوختگی و تصادف از دست داده‌اند،

الگوی ریزش موی مردانه:

از شایع‌ترین نوع ریزش مو در مردان،به  ریزش موی مردانه (آندروژنیک)  میشود اشاره کرد  که عامل وراثت و ژنتیک در افراد در آن نقش مهمی ایفا می کند  این نوع ریزش  مو عموما بعد از بلوغ مردان با نازک شدن و ریزش موهای دوطرف شقیقه شروع می‌شود و سپس به مرور زمان به وسط سر و پیشانی پیشروی می‌کند.

رشد مو بعد از کاشت مو در تهران چگونه است

میزان  ریزش موها از فردی به فرد دیگر متفاوت است یعنی در گروهی این روند ریزش به کندی و در بعضی اشخاص این سیر ریزش بسیار سریع است.رشد مو بعد ازکاشت مو درتهران پس از فرآیند رشد همانند موهای طبیعی رشد خواهد کرد. شمامی توانید بعد از کاشت مو در تهران موهای پیوند شده را بلند کنید، و یا رنگ کنید و حالت‌های دلخواه به موهای خودتان بدهید.

نکات ظریف و مهم در کاشت مو در تهران :

کاشت مو

– زاویه کاشت فولیکول‌های مو در جلوی سر و پیشانی باید حداکثر ۱۵ تا ۳۰ درجه باشد تا کاشت شما حالت طبیعی داشته باشد (یعنی زاویه بیشتر موها را به حالت مسواک یا فرچه درمی‌آورد و غیرطبیعی می‌شود)

– خط رویش مو (خط جلوی سر) باید نامنظم کاشته شود تا حالت طبیعی داشته باشد.

– چون دید و نگاه دیگران به چهره شخص از جلوست باید تراکم و وسعت موها در ناحیه پیشانی زیاد باشد

مزیت های کاشت مو در تهران

ا-در کاشت مو در تهران از موی طبیعی انسان استفاده می شود.

۲-کاشت مو در تهران دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری برای فرد به همراه دارد.

کاشت مو

۳-بعد از کاشت مو در تهران رویش موها خیلی سریع برای فرد اتفاق می افتد معمولا بعد از کاشت مو در تهران موههای کاشته شده پس از ۶الی ۹ماه به حداکثر تراکم و رشد خود می رسند.

۴- در کاشت مو در تهران  فرد نیاز به برش جراحی ندارد، بنابراین خونریزی و بخیه برای فرد اتفاق نمی افتد به همین علت خط بخیه و اسکاردرسر باقی نمی ماند

۵- بعد از کاشت مو شما می توانید موها را به فرم دلخواه درآورید، و موها بعد از کاشت قابلیت شستشو،فرم دهی و رنگ کردن دارند.

 پاسخ به پرسش‌های متداول بیماران درباره کاشت مو در تهران 

۱- دو هفته بعد از کاشت مو می‌توانید رنگ کنید.

۲- روز قبل از کاشت مو رنگ کردن موها مانعی ندارد.

۳- فعالیت‌ کامل ورزشی را یک هفته بعد از کاشت می‌توانید شروع کنید.

۴- موهای کاشته شده کاملا قابل رشد و زنده هستند (نه مثل کلاه‌گیس که یک حالت ثابت دارد).

هزینه کاشت مودر تهران چقدر است ؟

کاشت مو

قبل از انجام کاشت مو در تهران بیشترافراد به دنبال هزینه کاشت مو و یا به دنبال کاشت مو قسطی در تهران و یا کاشت مو ارزان می باشند. در این باره باید گفت که قیمت واحد ودقیقی برای کاشت مو وجود ندارد. چرا که عوامل بسیاری می تواند درتعیین قیمت کاشت مو در تهران تاثیر بگذارد.

عوارض جانبی کاشت مودر تهران

عوارض بعد از کاشت  مو در تهران شامل، خارش مختصر، فولیکولیت گذرا و ورم ۳ تا ۵ روزه پیشانی بعد از کاشت است که همگی مختصر و با دارو قابل کنترل است. بهترین نتیجه درمانی را ۱۵ تا ۹ ماه بعد از پیوند مو می‌توان دید.

دکتر هدی عین اللهی 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *